Obuwie do ślubu – ile par przygotować i dlaczego?

obuwie do ślubu
Buty do ślubu

Obuwie do ślubu, jakie wybrać?

Ślub to niesamowite wydarzenie w życiu Młodej Pary. Dlatego, warto jest już wcześniej szukać potrzebnych rzeczy, które będziemy musieli mieć na ślubie. Między innymi takimi rzeczami są buty. Jakie obuwie do ślubu powinno się dobrać, ile par i dlaczego?

Jakie damskie buty ślubne wybrać?

Damskie buty do ślubu powinny być przede wszystkim wygodne. Panna Młoda musi w nich przetańczyć całą noc. Ważne jest też, by podczas całej ceremonii ślubnej buty nie przeszkadzały. Dlatego dobrze jest, by mieć w zanadrzu parę butów na zmianę. Takie buty oprócz tego, że muszą pięknie wyglądać, to muszą dobrze układać stopę. Nie mogą być one za małe ani za duże. Warto też jest patrzeć przy wyborze, czy nie uwierają nas w pięty. Po paru bowiem godzinach chodzenia i tańczenia w takich butach, mogłoby się to skończyć krwawiącą stopą. W takiej sytuacji pomogą jedynie klapki zdrowotne damskie, które nijak nie będą pasowały do sukni ślubne. Sama podeszwa buta musi być także dostosowana do naszych preferencji. Nie wszystkie buty ślubne muszą być na wysokim obcasie. Należy mieć spakowaną przynajmniej drugą parę butów, by w razie potrzeby zmienić je na wygodniejsze.

Jakie obuwie do ślubu dla Pana Młodego?

Wydaje się, że Pan Młody ma mniejszy wybór pod względem butów. Zazwyczaj bowiem są one przede wszystkim na płaskiej podeszwie. Jednak należy też pamiętać, że takie buty ślubne dla Pana Młodego też nie mogą obcierać mu stopy ani palców. Oczywistym jest także, że Pan Młody będzie musiał w nich chodzić przez cały dzień i noc. Dlatego warto jest, by miał również rezerwowe buty, które będzie mógł wymienić w razie potrzeby.

Buty ślubne ręcznie szyte to dobre rozwiązanie?

Gdy chcemy mieć buty na swoim ślubie, które się nigdzie nie powtórzą, to warto, jest zaprojektować swój model buta. Takie ręcznie szyte buty ślubne będą tylko nasze i nikt ich nie powtórzy. Takie szyte buty są znakomitym rozwiązaniem dla Pary Młodej, która chce się przede wszystkim wyróżnić, ale także postawić na wygodę. Takie obuwie można dopasować idealnie do ślubnych kreacji.
Dzień ślubu to wyjątkowe przeżycie, którego nie mogą zepsuć źle dobrane buty. Dlatego wbrew pozorom, jest to bardzo ważny wybór, by dobrze dopasować do siebie buty.

sesje fotograficzne
Buty do ślubu
Sesje fotograficzne dla salonów a buty ślubne

Praca modelki Każda dziewczynka w dzieciństwie marzyła o karierze modelki. Wspaniałe życie, drogie ubrania, wybiegi, światowej sławy projektanci. Wszystko wydawało się jak ze snu. Jakaś część z nich była na tyle zdeterminowana, że udało się im to zrealizować. Niestety, nie każda wiedziała na co się pisze. Castingi, czyli godziny oczekiwań. …

buty ślubne ręcznie szyte
Buty do ślubu
Buty ślubne ręcznie szyte a wysokość obcasa

Wysokość obcasa w butach do ślubu Zbliża się wielki dzień – dla większości kobiet ten wymarzony, wyśniony i szczegółowo zaplanowany. Dzień ślubu. Każda kobieta pragnie w tym dniu wyglądać zjawiskowo. Zatem – piękna suknia wybrana, dodatki również, jeszcze tylko buty ślubne. I tu często pojawia się znany dylemat narzeczonej: wygoda …

buty ślubne
Buty do ślubu
Buty do ślubu a rodzaj podeszwy

Odpowiednie buty do ślubu Przygotowania do ślubu potrafią być bardzo stresujące – suknia, welon, wianek, przyjęcie, no i buty. Mnóstwo spraw do załatwienia, ale w tym szczególnym dniu najważniejsi jesteście Wy. Wy i Wasza wygoda. Odpowiednie buty do ślubu powinny być piękne, dobrane do Twojej sukni i osobowości, ale przede …